May 2015

Witch’s House v Beverly Hills

17. may 2015 at 10:50 | Eira Toril ☯ |  Inspirace

Nedávno jsem našla něco opravdu zajímavého. Je to takzvaně čarodějčin dům. Byl to dům, který si původní majtel nechal vystavět ve vzhledu typických čarodějnických chaloupek. Ale několik desítek let chátral. Ale nedávno si jej koupil Michael J. Libow a celý ho zrekonstruoval, takže vypadá jako moderní dům pro dnešní čarodějky. Dám sem několik fotek na střídačku starých i těch po renovaci. Podle mě to vypadá úžasně a opravdu bych si dokázala v něčem takovém představit žít. Vždycky se mi takové stavby líbily. Ale spíš bych si jednou chtěla postavit hobití noru, které jsou taky po celém světě stavěny.

Projížďka lesem a několik fotek

8. may 2015 at 18:00 | Eira Toril ☯ |  Zápisky
Picture

Zdravím všechny, dneska je opravdu krásně že? A proto jsem si udělala menší výlet u nás na Svatý Kopeček do lesa. Mám půjčené od babičky její kolo, které je mnohem lepší, než to moje. Tak jsem si řekla, že se na něm projedu. Bylo to krásné. První jsem se musela sice nějak dostat na ten kopec, ale potom už se jelo skvěle. Dělala jsem samé zastávky, abych se kochala tou krásnou přírodou a sem tam něco vyfotila. Všechno kvetlo, všude nádherná zeleň a dokonce jsem našla i jednu lavičku, tak jsem se zastavila, sedla si a začetla se do knížky. Musím říct, že jsem se hodně začetla. Dám vám sem pár fotek. Na zbytek budete mít odkaz na konci článku. Loučím se s přáním krásného dne.

Moje první oslava Beltaine

1. may 2015 at 0:08 | Eira Toril ☯ |  Zápisky

Zdravím všechny, kdo si čtou tento blog. Dneska jsme slavili velmi starý keltský svátek Beltaine, který je plný ohně, lásky, muže a ženy,... Také je dnem, kdy Bůh a Bohyně počnou dítě. V dnešní době se díky křesťanům slaví tento den upalování čarodějnic, které je tak trošku odvozeno od Beltaine. Mám opravdu tu nevýhodu, že bydlím s mamkou a ještě nejsem dospělá. A taky to, že nemám někoho, s kým bych